top of page
Na plaży

Realizuję spotkania dla osób, które chcą rozpocząć proces przemiany swojego życia.Pomagam odkryć wzorce i zmieniać uciążliwe schematy. Wspieram na drodze do rozwoju, wspólnie pracujemy by poszerzyć świadomość  i wprowadzić trwałe zmiany do życia. Ważnym elementem jest dla mnie nauka akceptacji i zrozumienia  zachowań, które tworzą naszą rzeczywistość.

Wartość spotkania  50 min: 200 zł

WSPARCIE DLA CIEBIE

SPOTKANIA ONLINE

Obecnie wiele osób potrzebuje wsparcia lub chce zadbać o swój rozwój. Nie zawsze jest możliwość spotkania na żywo. Spotkania online umożliwiają kontakt w dogodnych i bezpiecznych warunkach. Jeżeli potrzebujesz zmiany w swoim życiu i dostosowania formy pracy to zapraszam do kontaktu. Sesje odbywają się przez platformie zoom lub aplikacje whats aap.

Wartość spotkania 50 min: 200 zł 

oferta_6.png
odczyty

ODCZYT TWOJEGO POLA 

Odczyt Twojego pola to nic innego jak ściąganie aktualnych informacji o Tobie.  Dlaczego sam nie możesz tego zrobić? Ponieważ czasem masz tak wiele założeń i osądów na swój temat, że zasłania Ci to pełen obraz siebie.

Do wykonania odczytu potrzebuję Twoje zdjęcie i pytanie, które chcesz sobie zadać (zapisujesz je tylko dla siebie, nie przesyłasz mi go).  Na tej podstawie ściągam informacje, które są dla Ciebie ważne na teraz. 

Lubię myśleć o tym jak o rozmowie z aspektem Twojej duszy. Treść, która się pojawia jest unikatowa i jest przeznaczona tylko dla Ciebie. Mimo, że ja robię odczyt, to tylko Ty w pełni możesz zrozumieć dany przekaz.

 

Wartość : 100 zł  

Skalna wyspa w kształcie serca
bottom of page