top of page

Dziękuję 

MAGDA

Kobieta pełna ciepła ,empatyczna, intuicyjnie i z wielkim zaangażowaniem rozwiązująca wszelkie problemy . Elastycznie i umiejętnie nakierowuje , motywuje i wspiera . Czułam się zaopiekowana , bezpieczna . Pani Dorotka umie świetnie słuchać a jej głos ciepły i kojący to idealne dopełnienie terapii . Po wizycie chce się działać i cieszyć życiem . Świetny fachowiec .

KAJA

Po ponad 3 latach współpracy, polecam z całego serca. Pani Dorota jest empatyczna i pełna zrozumienia. Potrafi słuchać ale też aktywnie podąża za pacjentem, dzięki temu zawsze mam poczucie, że nie jestem sama w drodze, do zrozumienia siebie. Gdybym mogła przedstawić jak zmieniło się moje życie, przez okres terapii, byłaby to najbardziej rzetelna opinia. Niestety nie da się tego zrobić. Każdemu jednak życzę trafić na kogoś takiego jak Pani Dorota, w drodze do swojego szczęścia. Sami tworzymy swoją rzeczywistość ale dobrze mieć obok siebie dobrą duszę, która zada nam pytania, na które boimy się znać odpowiedź, a które są początkiem zrozumienia i zmiany. Jestem ogromnie wdzięczna.

JAKUB

Dorota ma w sobie mnóstwo empatii i cierpliwości. Naturalnie tworzy przyjazną i wspierającą atmosferę. Aktywnie słucha, jest obiektywna a co najbardziej cenie to, że trudnym pytaniem potrafi ujawnić sedno problemu i pomóc dojść do rozwiązania. Dzięki niej przede wszystkim lepiej poznałem siebie, swoje relacje, wartości, schematy działania i jest to dla mnie podstawą do bardziej świadomego i satysfakcjonującego życia.

KASIA

Dorota to więcej niż psycholog. Jest niezwykle zaangażowana, przenikliwy i wspierająca. Z serca polecam!

MAŁGORZATA

Dorota jest świetnym specjalistą. Jest empatyczna ,obiektywna i potrafi słuchać. W jasny i precyzyjny sposób poprowadziła mnie do klarowności w temacie, z którym przyszłam. Czułam się komfortowo w trakcie rozmowy, a to pozwoliło mi się bardziej otworzyć.
Dziękuję jeszcze raz za konstruktywną, a jednocześnie bardzo przyjazną sesję.

IZA

Z Tobą wszystko staje się  jasne . . .wykute z mroku.

ANNA

Dziękuję. To zmienia wszytsko

EWELINA

Dziękuję Dorota za piękną sesję.Jestem wdzięczna z całego serca za wysłuchanie, akceptację, tego co chciało być doświadczone i zobaczone w formie.Dorota z wielką empatią i spokojem poprowadziła Mnie do Pełni, do przypomnienia tego kim jestem.

Z Miłością Ewelina

ALEKSANDRA

Dziękuję za piękną i głęboką sesję. Dorota prowadzi spotkanie z pełną uważnością i wnikliwością, buduje przestrzeń zaufania i otwartości, pokazuje wiele stron problemu. Sesja przyniosła mi poczucie spokoju i spotkania się ze sobą na głębokim poziomie. Szczerze polecam tego terapeutę.

PRZEMEK

Jestem osobą mocno trzymającą hamulec otwartości.
Pani Dorota potrafiła chociaż na chwilę wprowadzić atmosferę spokoju. Dopiero przy pani Dorocie udało się wyjść z kadłuba i porozmawiać. Niesamowite uczucie. Wielu poprzednich "rozmówców" nie znalazło sposobu. Opinia nie może być inna niż, gdyż udało się uzupełnić ważny puzzel w mojej układance normalności. Pozdrawiam i polecam.

bottom of page