top of page

Aktualne warsztaty

17 DNI DO PRAWDY O SOBIE

forest Road

Wyruszając po Nowe, chcąc lepszych relacji, pragnąc zmiany, odkrycia swojego potencjału, radości, dobrego życia…do czegokolwiek zmierzamy potrzebujemy prawdy o sobie. Tylko z tego miejsca możemy wystartować i efektywnie uczyć się zarządzać swoim światem.

Kim jestem? W co wierze? Jaką historie o sobie piszę?

Dobrze jest to wiedzieć o sobie-  jakie jest moje dziś. Bez szczerego rozejrzenia się po swoim świecie, utykamy, błądzimy lub zbieramy bolesne doświadczenia, które nas uczą tego jak jest.

Gdy obnażysz fałszywe przekonania, projekcje, wierzenia, możesz zacząć WIDZIEĆ SIEBIE. Taką jaką jesteś. Tu i teraz. Na ten moment. Widzenie pozawala się zbliżyć. Zbliżenie pozwala czuć . Czucie pozwala na bliskość. A tu zaczyna się przeżywanie czyli życie w pełni.

Zapraszam Cię do doświadczenia siebie.

Pracujemy na podstawie codziennych nagrań oraz wiadomości głosowych. 

17 X materiały do pracy

17 x  kontakt

3 x zoom (4,,11,18 .05 g. 18.00)

start 04.05.2022

wartość :720 zł

możliwość kontynuacji na kolejnych poziomach kursu.

PAKIETY - MENTORING

forest Road

5 DNIOWE PROWADZENIE Z TEMATEM PRZEWODNIM

Piątego dnia każdego miesiąca będę określała temat z którym będę pracować przez najbliższe 5 dni (w dni robocze).

Jeżeli zdecydujesz się ma pracę ze mną w tym czasie w tym pakiecie będziesz mieć dostęp do materiałów, które zamieszczam oraz przez 5 dni będziesz mógł być ze mną w kontakcie poprzez wiadomości głosowe nagrywane poprzez platformę whats app.  W ten sposób w czasie rzeczywistym towarzyszę Ci w procesie a Ty masz pewność, że w ciągu mniej niż 24h dostaniesz odpowiedź na każde Twoje pytanie.

Wartość 300 zł

 

5 DNIOWE PROWADZENIE Z TEMATEM, KTÓRY WYBIERASZ 

Jeżeli masz temat, któremu potrzebujesz się przyjrzeć, potrzebujesz asysty, prowadzenia, masz pytania, możesz zdecydować się na pakiet 5 dniowy z intencją własną.

Jeśli zdecydujesz się na pracę ze mną w tym czasie otrzymujesz dostęp do kontaktu ze mną przez 5 dni gdzie w czasie rzeczywistym możesz zadać pytania i nagrywać wszystkie wątpliwości i masz pewność że w ciągu 24 h (najczęściej szybciej :)) dostaniesz odpowiedź i pokierowanie, które jest potrzebne gdy decydujesz się na nową ścieżkę lub kolejne wyzwanie w Twoim życiu.

Wartość 300 zł

 

PROWADZENIE CAŁY MIESIĄC

 

Pakiet dla tych, którzy przechodzą mocne procesy i chcą zadbać o swój komfort i efektywność pracy. Towarzyszę Tobie w odkrywaniu Siebie na każdym kroku. Decydując się na pracę ze mną w tym czasie uzyskujesz dostęp do kontaktu ze mną w każdy dzień roboczy i masz pewność że nic nie przegapimy. Ponadto  dostajesz 2 sesje po 60 min, w których pracuję z Tobą nad tym co jest wymagane aby Twoja droga była jak najbardziej optymalna. Dodaję zadania do wypełnienia , jeżeli Twój proces będzie tego potrzebował. Oferuję wszystkie narzędzia i wiedze którą posiadam w swoim repertuarze. 

Wartość 1000 zł

 

bottom of page