top of page

WARSZTATY

niepokorne 2021

dobry-psycholog-gdansk-Dorota-Baranowska.jpg

Uwaga,  nie jest to zwykły warsztat.

 

Jak dobrze znasz te miejsca?

„Nie powinnaś”, „nie wiesz”, „nie jesteś jeszcze doskonała więc nie rób tego”, „tak nie wypada”, „tak nie można”, „co pomyślą inni”, „to nie takie proste”, „nigdy tam nie dojdziesz”, „tyle razy próbowałaś”, „pewnie tylko Ci się wydaje”

Znasz te momenty? Jak często tam jesteś? Jak często słyszysz to od innych lub, co gorsza, od siebie? Czy Twoja rzeczywistość jest utkana z takich momentów? Czy nie masz dosyć bycia poprawną, ugodową, ułożoną, dopasowaną? Czy nie masz dosyć chodzenia po światach oczekiwań  innych ludzi? Wiesz, że gdy to robisz omijasz swoje własne pragnienia i to szerokim łukiem?

Może to moment żeby wyjść z pozycji grzecznej, wystraszonej, niedoświadczonej dziewczynki i stanąć oko w oko ze swoją Mocą? Porzuć poprawność i zobacz co się pod nią kryje:

- kobieta biznesu?

- podróżniczka?

- dzikuska?

- namiętna kochanka?

- a może niepohamowana pasjonatka?

 

Poznaj siebie od strony, którą do tej pory ukrywałaś pod płaszczykiem poprawnych zachowań.  Staw się do tego jaka jesteś naprawdę, a nie do tego jak chcieliby Cię widzieć inni. Uwaga! Odkrywanie siebie wciąga bez reszty!

Czy ocena „poprawna” by Cię zadowoliła? Nie sądzę. Nie przeżyj tak swojego życia, bo w ten sposób nigdy się nie dowiesz jaka jesteś i ile wspaniałości w sobie skrywasz. Stworzymy grupę wspierających kobiet w której będziesz mogła wzrastać w swojej prawdzie.

Różnorodność natury kobiecej wymaga uhonorowania, dlatego przygotowałam dla Was bardzo bogaty warsztat, który umożliwi doświadczenie wielu swoich odsłon. Pobudzimy ciekawość do odkrywania i zajrzymy we wszystkie zakamarki. W procesie pomoże nam medytacja, praca z ciałem, taniec, boks, las, rysunek, wizualizacje, wyciszenie, koherencja serca, uznanie, wędrowanie po linii czasu, praca z archetypami i wszystkie inne metody, które ukażą się w trakcie jako korzystne.

Zobacz co planuje:

1 spotkanie: Rozpoznajemy się w temacie i zapoznajemy współtowarzyszki drogi.

2 spotkanie: Praca z wewnętrznym dzieckiem. Uhonorujemy swoją małą dziewczynkę i dzięki temu uzyskamy dostęp do zasobów dziecięcej wyobraźni.

3 spotkanie: Wyzwolimy nastolatkę i zobaczymy gdzie ukrywamy naszą złość. Sport i boks pomogą odkryć naszą siłę i pomogą dokopać się do Naszej Wojowniczki.

4 spotkanie: Przywołamy naszą starą Kobietę i  nauczymy się jak korzystać z zasobów z naszej wyższej mądrości. Las będzie naszym sprzymierzeńcem.

5 spotkanie: Poruszymy artystkę i spojrzymy na siebie z innej perspektywy, czyli praca z rysunkiem i kolorami. Będziecie zaskoczone jak wiele w sobie kryjecie.

6 Spotkanie: Spotkanie ze sobą w intymnym wydaniu. Czyli ja w tańcu, taniec we mnie. Zobaczcie co wyzwala w Was ruch i oswajanie się ze swoim ciałem.

7 spotkanie: Przygotujemy schemat własnego pogotowia ratunkowego, żeby nauczyć się jak być dla Siebie wsparciem w każdej sytuacji.

8 spotkanie: Integrujemy wszystkie zdobyte informacje i ruszamy  niepokornie w nieznane!

 

To co mogę zapewnić: samopoznanie, ciekawe doświadczenie, bogaty program, wiedzę która wspomaga i niewyczerpane złoża wiary w Twój potencjał. Skutki uboczne warsztatu: zaufanie do samej Siebie i zaprzestanie podważania swoich uczuć.

Kiedy:

Spotkania odbywają się co dwa tygodnie w soboty od 9 do 12.  Zaczynamy 23 stycznia. Kończymy 8 maja. Osiem spotkań, które pozwolą wejść w nowy rok zupełnie inaczej. Czy jesteś gotowa poznać samą Siebie?

Gdzie:

Miejsce spotkań: Pruszcz Gdański

Wartość inwestycji w Siebie to: każdy blok 3 godzinny to  200 zł/ całość 1600 zł.

Uszanuj swoją różnorodność i pozwól jej wybrzmieć w wyjątkowej odsłonie, czyli dokładnie tak, jak Ty będziesz tego chcieć.

Czekam na Was, by wspólnie wyruszyć w podróż pełną zachwytu i czułości. Nic tak nie uwalnia jak własne uznanie.

Jeżeli zastanawiasz się czy to grupa dla Ciebie, umów się na rozmowę, żebyś mogła zadać wszystkie pytania.. 

 

Zapraszam

bottom of page